Про компанію

Вас вітає княжий хліб


Так само як починається тернистий шлях від зародження пагінця колоска на полі до виймання духмяного хлібу з печі, так само і зароджувалась наша пекарня.

Придбана у занедбаному стані від минулих власників у 2009 році, вона мала зовсім сумний вигляд і потребувала ремонту та любові. Починаючи зі стареньких печей, декількох працівників та простеньких рецептів, ми цілодобово пильнували за якістю, зовнішнім виглядом і ще мільйоном факторів, від яких залежить якість справжнього хлібу. Адже "Хліб – усьому голова", а голова має бути відповідною, найкращою.

Багато змін, інновацій, будівництва, переоснащення витримала наша пекарня. І от на сьогодні – це справжня гордість Броварського району та навіть Київської області. За це нас почали з недавніх пір відзначати та нагороджувати грамотами та листами подяки. Нас запрошують до участі на багатьох виставках та форумах.

З кожним роком ми збільшуємо асортимент наших виробів, щоб дивувати та задовольняти постійних та нових клієнтів, вдосконалюємо обладнання та процес виготовлення, щоб йти в ногу з часом.

На нашому виробництві використовується лише найкраща сировина, яка перед тим, як до нас потрапити проходить безліч перевірок.

На сьогоднішній день ми маємо широкий ринок збуту, але мета не має кордонів, і ми не хочемо на цьому зупинятись. Наша ціль – завоювати ринок Європи.

Також наша компанія бере активну участь у реалізації різних благодійних проектів, а натомість ми отримуємо щиру вдячність людей, а це для нас безцінно!

Top